admin Leden - 2010

Péče o pokožku celého těla patří k běžné součásti denní hygieny. Stačí si jen vybrat značku, která nám nejlépe vyhovuje. Každý z nás má odlišný druh pleti a pokožky a proto bychom měli být při výběru vhodné kosmetiky velmi obezřetní. Důvodem mohou být i různé alergie, lupénka, ekzémy…. Stačí však i to, že je vaše pleť citlivější a problém je tady.

Kosmetika z Mrtvého moře

O léčivých účincích soli z Mrtvého moře už jistě slyšel každý z nás. Vysoká koncentrace minerálů a stopových prvků v soli z Mrtvého moře blahodárně působí na celé tělo a navíc čistí a regeneruje pokožku. Dokáže také uvolnit bolest a napětí při zvýšené tělesné námaze. A nejen to. Díky složení minerálů má tato sůl vynikající výsledky při léčbě lupénky, nejrůznějších ekzémů i dalších kožních koupel.

Na trh právě přichází nová řada přírodní kosmetiky Seacare, která obsahuje přísadu soli z Mrtvého moře. Určitě ji ocení nejen ti, kteří mají problémovou pokožku, ale i příznivci přírodní péče o pleť.

PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ KOUPELOVÁ SŮL z Mrtvého moře

Blahodárnou koupel v léčivé soli z Mrtvého moře si můžete dopřát i doma. Zažijete příjemné uvolnění. Koupel si připravte podle návodu na obalu a v případě problémové pokožky po konzultaci s lékařem. Relaxujte v Mrtvém moři v pohodlí domova.

TĚLOVÉ MLÉKO s přísadou soli z Mrtvého moře

Tělové mléko Seacare pro citlivou, normální a smíšenou pokožku. Hloubkově vyživuje a regeneruje, obsahuje antioxidační látky, stopové prvky, D-panthenol, pupalkový olej a vitaminy E a F. Má příznivé hydratační a ochranné účinky. Snadno se roztírá a rychle se vstřebává.

SPRCHOVÝ GEL s přísadou soli z Mrtvého moře

Sprchový gel Seacare s vysokým obsahem minerálních látek a D-panthenolu. Příznivě působí na pokožku, které přináší úlevu, pružnost a měkkost. Má zklidňující účinky, obsahuje hydratační a regenerační přísady a výtažek z pivovarských kvasnic, které jsou zdrojem aminokyselin. Je vhodný i pro lidi s velmi citlivou pokožkou. Neobsahuje mýdlo, má neutrální pH a pokožku nedráždí.

TOALETNÍ MÝDLO s přísadou soli z Mrtvého moře

Díky minerálům z Mrtvého moře příznivě působí při čištění a regeneraci. Nedráždí kůži a dodává jí pružnost a měkkost.
Je vhodné pro všechny typy pleti, včetně problematické.

KOUPELOVÁ PĚNA s přísadou soli z Mrtvého moře

Pěna do koupele Seacare s vysokým obsahem minerálních látek a D-panthenolu. Regeneruje, hydratuje a prokrvuje pokožku. Má zklidňující a relaxační účinky, neutrální pH a pokožku nedráždí.

ŠAMPON s přísadou soli z Mrtvého moře

Revitalizační šampon Seacare pro normální vlasy. Obsahuje hydratační složky, chrání vlasové vlákno, zpomaluje mastění vlasů a omezuje tvorbu lupů. Díky vysokému obsahu minerálů kůži čistí, prokrvuje a přispívá k jejímu zklidnění. Obsahuje D-panthenol a výtažek z pivovarských kvasnic, které jsou zdrojem aminokyselin. Po použití šamponu se vlasy dobře rozčesávají, jsou lesklé a pružné.

.

Magazín Sluvko

.

komentář:

Citáty

hledat

4 sluvka

Video

REKLAMA

CENTRUM MODY

O nás

MAGAZÍN.SLUVKO.CZ - Magazín pro dobrou náladu a inspiraci. Čti, přispívej, komentuj a diskutuj v rubrikách s články, recepty, fotogalerie, srandičky, zajímavosti, tvoje dovolená a dalších, nebo přehraj a přidej video, vař s videorecepty. Podrobnosti a kontakt na stránce O NÁS