admin Duben - 2010

Tukové polštáře a celulitida jsou dva strašáci nejen žen, ale i mužů.

Léta bylo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk – liposukce. Existuje, ale moderní řešení. Kavitace je bezbolestnou a účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o účinné ošetření na redukci tukových polštářků, které jsou jinak velmi obtížně odstranitelné.

Kavitace, neboli liposukce ultrazvukem, je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce.

Jedná se o neinvazivní bezpečnou ultrazvukovou kavitaci vhodnou zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Liposukce ultrazvukem naším kavitačním přístrojem je momentálně nejefektivnější prostředek, jak se dlouhodobě zbavit tukových ložisek a celulitidy.Výsledky jsou jasně viditelné již po vaší první „bezbolestné liposukci“

Jak to funguje?

Principem kavitace je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Jedná se o bezpečnou neinvazivní „liposukci“ určenou k redukci tukových polštářků, které jsou jinak jen obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Kavitace naším přístrojem je momentálně nejefektivnější prostředek, jak se dlouhodobě zbavit tukových ložisek a celulitidy. Neinvazivní liposukce je tedy založena na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku spojeného s vakuem, který několikanásobně zvyšuje účinek samotné kavitace. Vakuum jemně nasaje kůži, stiskne ji pevně na aplikátor a tím zvyšuje účinnost samotné kavitace. Působením cílených ultrazvukových vln dochází k rozkladu tukové tkáně. Po její eliminaci je tuk ve formě triglyceridu odplaven do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde je enzymaticky metabolizován do glycerolu a volných tukových kyselin. Vodou rozpustný glycerol je použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné tukové kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány. Tuk je tedy odváděn ven z těla.

Samotná liposukce ultrazvukem trvá 40 minut a úbytek cca 3 cm je jasně viditelný již po prvním sezení. Klienti mohou pokračovat ve své denní rutině okamžitě po léčbě. Metoda bezbolestné liposukce s vakuem však nespočívá v pouhém odstraňování neestetických tukových ložisek a celulitidy, ale i zrychlení metabolismu a celkové regeneraci organismu.

.

7 důvodů pro kavitaci

1. Kavitace je bezpečná.

Zdravý člověk se vypořádá s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem. Při těžkém poškození jater a ledvin se kavitace neprovádí.

2. Kavitace nebolí.

Ano, bezbolestná liposukce nebolí, nepoškozuje kůži, není se z ní nutné zotavovat. Prostě vstanete a den pokračuje.

Během ultrazvukové procedury Vás může trochu tahat vakuum nebo Vám bude pískat v uších. Taky Vám v místě aplikace může na chvilku zarudnout kůže jako při masáži. To je všechno.

3. Kavitace není drahá.

Ceny začínají na 1990 CZK. Pokud si necháte ošetřit více partií, můžete počítat s klesající cenou za partii.

4. Kavitace netrvá dlouho.

Maximální délka ošetření ultrazvukem je 45 minut (kavitace) + lymfodrenáž dle partie (v ceně), max. 30 min.

5. Ultrazvuk s vakuem zacílí přesnou partii.

Vakuum jemně nadzvedne povrch kůže a tak je ultrazvuk v ideálním kontaktu přímo s danou partií.

6. Kavitace nemá jojo efekt.

Tuk se prostě vyplaví. Po zákroku začínáte s čistým štítem a je jen na Vás, co se bude dít dál.

7. Kavitace je skutečná.

Jestli se bojíte, že zaplatíte a výsledky nikde, dejte nám šanci. Jestli to skutečně nebude fungovat, nebudeme se vymlouvat, ani svalovat vinu na někoho jiného. Za výsledky si stojíme.

.

Výsledky jsou jasně viditelné již po Vaší první liposukci ultrazvukem!

Jak probíhá liposukce ultrazvukem?

Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim. Zejména den před samotnou „bezbolestnou liposukcí,“ v den liposukce a několik dní po ní je nutné vypít min. 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk močí.

PRŮBĚH liposukce ultrazvukem

Masérka označí a přeměří ošetřovanou partii. Následně aplikuje gel a neustálými pohyby ultrazvukovou hlavicí a mírným tlakem provede samotnou kavitaci. Během kavitace může klient cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Je normální, když zákazník slyší slabé pískání.

Liposukce ultrazvukem probíhá bez anestezie, bez bolesti, bez hospitalizace. Samotná kavitace trvá 40 minut. Během jednoho sezení dochází k obvodovému úbytku 2-6 cm, dle typu postavy. V případě, že klient požaduje větší úbytek, lze liposukci ultrazvukem opakovat po 7-10 dnech.

PO Liposukci ultrazvukem

Po ukončení kavitace masérka provede 10-15 minutovou lymfodrenáž, která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ultrazvukové liposukci je nezbytné dodržovat pravidelný pitný režim, min. 2 litry tekutin denně. Doporučujeme také zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk.

FREKVENCE A POČET liposukcí ultrazvukem

Liposukci ultrazvukem je možné podstoupit 1x týdně, nicméně běžnější je 1liposukce ultrazvukem každých 10 dnů. Počet liposukcí ultrazvukem je závislý na požadovaných a dosažených výsledcích.

Autor: slimngo.cz

Magazín Sluvko

jeden komentář k “Kavitace, účinná alternativa chirurgické liposukce”

    Zdenka
    10 Únor, 2015 - 10.22

    Firefox 35.0 Windows XP

    Ano dá se to v pohodě „přežít“ :) To pískání v uchu ani nevím, že může být. Jen doporučuji, aby salon kam se budete chttí dostavit, mel opravdu kvalitní přístroj. Pak to sice bude bezbolestná liposukce, ale ten kýženy efekt se sice dostaví, ale mnohem později. Po více procedůrách, což pak celou kůru prodraží.

komentář:

Citáty

hledat

4 sluvka

Video

REKLAMA

CENTRUM MODY

O nás

MAGAZÍN.SLUVKO.CZ - Magazín pro dobrou náladu a inspiraci. Čti, přispívej, komentuj a diskutuj v rubrikách s články, recepty, fotogalerie, srandičky, zajímavosti, tvoje dovolená a dalších, nebo přehraj a přidej video, vař s videorecepty. Podrobnosti a kontakt na stránce O NÁS