admin Květen - 2010

Často jsme nuceni číst obsáhlé texty webových stránek nebo zdlouhavé e-maily, a přitom máme k dispozici několik programů, které daný text převedou do hlasové řeči. Takový program není výborným pomocníkem jen pro zrakově hendikepované, pro studující cizích jazyků, ale efektivně šetří čas nám všem. Není nic snadnějšího než si pustit zvukovou variantu daného textu, a věnovat se čemukoli jinému, nebo si text uložit, a poslouchat je např. při cestování. Ostatně posuďte sami, jeden z programů si představíme – Voice Leader:

Voice Reader vám předčítá libovolné texty v obdivuhodně přirozené kvalitě.  Přímo na počítači nebo během cesty na Vašem přehrávači MP3.

Mluvený výstup (akustická syntéza řeči) aplikace Voice Reader převádí libovolné texty do zvuku v obdivuhodně přirozené kvalitě!

Až v 15ti jazycích – to už stojí za to slyšet!

Jednoduchým stisknutím knoflíku konvertuje aplikace Voice Reader libovolné texty (e-maily, webové stránky atd.) do zvukových souborů.

Kvalita předčítání aplikace Voice Reader okouzluje příjemnými hlasy a skvělou přirozenou výslovností a intonací.

.

Dostupné ve třech verzích:

Voice Reader Home – pro soukromé uživatele,

Voice Reader Studio – k profesionálnímu využití,

Voice Reader Web – pro automatické ozvučení webových stránek.

.

Mluvený výstup

Čeština, americká angličtina, britská angličtina, francouzština, kanadská francouzština, holandština, italština, němčina, portugalština, španělština, mexická španělština, čínština, ruština, švédština, polština

.

Vaše výhody jedním pohledem:

 • Jednoduché převádění textu do MP3 nebo WAV
 • Příjemné ženské hlasy s neobyčejně přirozenou výslovností
 • Synergetické učební efekty současným poslechem a čtením
 • Pro všechny textové formáty: Word, PDF, webové stránky (HTML), atd.
 • Díky vynikající jazykové kvalitě velmi dobře vhodné pro obnovování vašich jazykových znalostí (verze cizích jazyků)

.

Nejdůležitější funkce aplikace Voice Reader Home

 • Voice Reader vám předčítá!
  Voice Reader je novým předčítacím programem pro ozvučení libovolných textů. Poslechněte si přece někdy svoje e-maily. Uvidíte texty zcela jinýma očima!
 • Vynikající jazyková kvalita
  Příjemný hlas a přirozený přízvuk umožňují šálivě skutečný zážitek naslouchání lidské mluvčí. Žádný zázrak: Základem hlasů aplikace Voice-Reader je záznam hlasů vyškolených mluvčích. A to se dá poslouchat!
 • Příjemná zkouška poslechu?
  Nečtěte pouze, jak dobře Voice Reader zní – poslechněte si jej! Pomocí příklady poslechu z různých jazyků aplikace Voice Reader. A jde to ještě lépe: Zadejte vlastní testovací soubory v naší bezplatné webové službě Voice Reader Online
 • E-maily a podobně na cestách
  Nadto Vám aplikace Voice Reader nabízí možnost osvobodit se od vašeho počítače: Pomocí exportní funkce můžete Vaše dokumenty uložit jako zvukové soubory (ve formátu MP3 nebo WAV). Můžete poslouchat Vaše dokumenty také na cestách na Vašem přehrávači MP3, mobilním telefonu nebo iPodu: v automobilu, v metru a v letadle, při kondičním běhání nebo jednoduše při odpočinku.
 • Lepší využití času
  V automobilu, v letadle a ve vlaku, na cestě k zákazníkovi nebo při blížícím se termínu rozhovoru: Snadno a rychle převeďte důležité dokumenty do Vašeho přehrávače MP3 a máte všechny důležité údaje k dispozici, aniž byste se museli dívat na obrazovku nebo na list papíru. A vyhnete se indiskrétním pohledům svých sousedů!
 • Zvýšení efektivity učení
  Studie univerzity v Řezně prokázala, že schopnost vnímat je při poslechu o 29% vyšší než při čtení; pokud současně čtete a posloucháte, je efektivita dokonce o 44% vyšší ! To znamená, že pochytíte mnohem rychleji a snadněji obsah při učení, např. během dalšího vzdělávání.
 • Příjemná zkouška poslechu?
  Pořádáte přednášku nebo proslov? Vyzkoušejte si svůj text s použitím aplikace Voice Reader! Okamžitě uslyšíte, zda se případně ještě na některém nebo na jiném místě zatrhává.
 • Moderní, flexibilní výuka jazyků
  Jak je známo, vcházejí cizí jazyky nejsnadněji do paměti prostřednictvím ucha. Využijte cizí jazyky aplikace Voice Reader také k obnovení vašich jazykových znalostí. Konec se zdlouhavými, zastaralými učebními poslechovými texty: Brouzdejte na internetu po tématech, která vás zajímají a s použitím aplikace Voice Reader je učení opravdovou zábavou. Nebo se s aplikací Voice Reader nalaďte před dovolenou na cestu…
 • Je možné rozšíření!
  Aplikace Voice Reader Home je zamýšlena pro soukromou potřebu. Pokud byste chtěli dát vytvořené zvukové soubory k dispozici většímu počtu posluchačů, je pro vás aplikace Voice Reader Studio správným řešením.

.

Systémové požadavky:
Windows 2000 od SP2, Windows XP, Vista, Office Versionen (XP, 2003, 2007); 400 MB volného místa na pevném disku, volná pracovní paměť 50 MB RAM, přístup k Internetu pro aktivaci výrobku; Internet Explorer (od verze 6)

Podporované aplikace: Word, Outlook, PowerPoint (od verze 2000); Adobe Acrobat (od verze 7.0); iTunes

Formáty textových souborů: DOC, RTF, TXT, HTML

Export zvukových souborů: MP3, WAV

.

Magazín Sluvko

komentář:

Citáty

hledat

4 sluvka

Video

REKLAMA

CENTRUM MODY

O nás

MAGAZÍN.SLUVKO.CZ - Magazín pro dobrou náladu a inspiraci. Čti, přispívej, komentuj a diskutuj v rubrikách s články, recepty, fotogalerie, srandičky, zajímavosti, tvoje dovolená a dalších, nebo přehraj a přidej video, vař s videorecepty. Podrobnosti a kontakt na stránce O NÁS