admin Březen - 2010

První kompaktní fotoaparát na světě s vestavěným projektorem, který nabízí úchvatný způsob sdílení snímků a videosekvencí bez nutnosti propojení s televizorem nebo počítačem.

Extrémně snadno ovladatelný přístroj promítající vaše oblíbené snímky a videosekvence na libovolnou rovnou plochu pouhým stisknutím tlačítka. Kombinace plochého těla s vynikající přenosností a množství automatických funkcí usnadňujících pořízení vynikajících snímků vám zaručí sdílení vašich zážitků s rodinou a přáteli způsobem, který ještě nikdy nebyl tak zábavný.

COOLPIX S1000pj – převratný nástroj pro sdílení vašich zážitků. Fotoaparát je dostupný v barevných provedeních černá a stříbrná.
Vestavěný projektor nabízí obraz s jasem až 10 lumenů, v kvalitě VGA s úhlopříčkou 5″ až 40″ (13 až 100 cm). Fotoaparát se dodává včetně dálkového ovládání a projekčního stojánku. Prezentace: Množství přechodových efektů pro ještě zábavnější projekci snímků.

.

NIKON Coolpix S1000pj

.

Magazín Sluvko


komentář:

Citáty

hledat

4 sluvka

Video

REKLAMA

CENTRUM MODY

O nás

MAGAZÍN.SLUVKO.CZ - Magazín pro dobrou náladu a inspiraci. Čti, přispívej, komentuj a diskutuj v rubrikách s články, recepty, fotogalerie, srandičky, zajímavosti, tvoje dovolená a dalších, nebo přehraj a přidej video, vař s videorecepty. Podrobnosti a kontakt na stránce O NÁS