admin Březen - 2010

Unikátní novinka We-vibe, která byla oceněna jako nejlepší pomůcka za funkci i design na Erotickém veletrhu v Berlíně a současně se stala překvapivým dárkem pro celebrity při letošním udělování Oscarů.

We-Vibe je zcela revoluční luxusní výrobek společnosti Standard Innovation Corp. určený pro životní styl dospělých. Je to první erotická pomůcka na světě, která umožňuje ženě při souloži stimulovat vibrátorem klitoris a G bod současně. Za svůj design a funkčnost získal již několik světových ocenění!

We-vibe nejlepší vibrátor roku 2009

We-vibe má v ohybu pružnou tenkou páteř, která zajišťuje jeho perfektní stabilizaci na ideálních místech a při milování je vnímán jako výrazné zdokonalení všech prožitků. We-vibe má dva motory – pro každý díl zvlášť a devět rychlostí, které se volí lehkým stisknutím skrytého přepínače ve špici vnější části. We-vibe má zabudovaný akumulátor, který umožňuje až dvě hodiny provozu. Poté se nabíjí z přiloženého adaptéru přes vodotěsnou zdířku konektoru.

Je možno jej mít trvale při sobě  – nejen pro klidný sexuální akt v domově, ale také pro divoké „rychlovky“ na zvláštnějších místech. We-vibe je možno používat i samostatně – například pod oblečením – jako dvojitý masturbátor.  Nikdo jej neuslyší, hladina zvuku je nižší než 50db.

.

We-vibe dodává: Venuše – shop

.

Magazín Sluvko

jeden komentář k “Celebrity na Oscarech dostali balíčky s vibrátory”

    Jana
    24 Březen, 2015 - 13.55

    Chrome 41.0.2272.101 Windows 7

    Vyzkoušela jsem tento vibrátor a nemohu si ho vynachválit :)

komentář:

Citáty

hledat

4 sluvka

Video

REKLAMA

CENTRUM MODY

O nás

MAGAZÍN.SLUVKO.CZ - Magazín pro dobrou náladu a inspiraci. Čti, přispívej, komentuj a diskutuj v rubrikách s články, recepty, fotogalerie, srandičky, zajímavosti, tvoje dovolená a dalších, nebo přehraj a přidej video, vař s videorecepty. Podrobnosti a kontakt na stránce O NÁS