admin Prosinec - 2009

Moje jinak celkem zdravá švigra uchovává kafe v ledničce, a o výhodách už přesvědčila půl EU včetně dovozců kávy z Kolumbie. Teď se pokusila tu „vědeckou studii“ namluvit i mě – taky čumíš co? Sama je přesvědčena o tom, že se v ledničce kofein přeměňuje na vitamíny skupiny B, a to od B1, až po B186. Takové kafe nejen, že zdraví neškodí, ale devět s osmi lékařů takové kafíčko doporučuje i kojencům. Nelze také nic namítat na argument, že takto vychlazené kafíčko vydrží v ledničce o 15 let déle čerstvé, nebo že jeho kvalita zraje jak víno (asi krabicové). Tomu se říká top recept.

Proč se ale divím já? Sám nevím, co se děje s moji sestrou, protože mi mohlo napovědět už více indicií. Mléčné výrobky má jen tak v teplém pokoji aby se prý v ledničce nenachladily když je teď to chřipkové období, zubní pasta v botníku, nebo špagety visící na prádelní šňůře. Já jsem tomu, ale nevěnoval dostatečnou pozornost, a dobře mi tak. Varovat mě mohlo i pivo za oknem v červenci a srpnu, ohřívání jídla v krabici od botasek, nebo její samostudium angličtiny v azbuce. Že má v zámcích u dveří obráceně díry ani nemluvím.

Nevadí, to chce klid, život je o pocitech, tak si jdu dát taky kafíčko do ledničky, snížím teplotu ať si nabouchám do tělíčka co nejvíc těch „béček“, a půjdu happy sáňkovat na krytý bazén. Všichni se nakonec sejdeme u docenta Chocholouška.

A kam si ukládáte kafíčko vy?

PS: Sváteční pusinka mé príma švigře.

.

Magazín Sluvko

.

komentář:

Citáty

hledat

4 sluvka

Video

REKLAMA

CENTRUM MODY

O nás

MAGAZÍN.SLUVKO.CZ - Magazín pro dobrou náladu a inspiraci. Čti, přispívej, komentuj a diskutuj v rubrikách s články, recepty, fotogalerie, srandičky, zajímavosti, tvoje dovolená a dalších, nebo přehraj a přidej video, vař s videorecepty. Podrobnosti a kontakt na stránce O NÁS